Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i o. Rydzykiem.

Płk Adam Stasiński, p.o. dyrektora Biura Prasy i Informacji MON, wyjaśnia, że licencjodawcą utworów wykonywanych przez wojskowych artystów jest Wydawnictwo Muzyczne Caritas Ordynariatu Polowego WP. "ND" uzyskał licencję na wykorzystanie kolęd na płytach, natomiast "pozostałe utwory i treści wydawca gazety nagrał i wydał na własną odpowiedzialność bez wiedzy Wydawnictwa Muzycznego". Płk Stasiński po bliższe informacje odsyła do wojskowej Caritas.

- Omal nie spadłem z krzesła, gdy zobaczyłem te płyty - przyznaje ppłk rezerwy Adam Buszko, ongiś oficer Głównego Zarządu Politycznego WP, a dziś sekretarz Caritas Ordynariatu Polowego WP. - Nie damy się już tak wykorzystać.
Wojskową Caritas powołał bp. gen. Leszek
i o. Rydzykiem.<br><br>Płk Adam Stasiński, p.o. dyrektora Biura Prasy i Informacji MON, wyjaśnia, że licencjodawcą utworów wykonywanych przez wojskowych artystów jest Wydawnictwo Muzyczne Caritas Ordynariatu Polowego WP. "ND" uzyskał licencję na wykorzystanie kolęd na płytach, natomiast "pozostałe utwory i treści wydawca gazety nagrał i wydał na własną odpowiedzialność bez wiedzy Wydawnictwa Muzycznego". Płk Stasiński po bliższe informacje odsyła do wojskowej Caritas.<br><br>- Omal nie spadłem z krzesła, gdy zobaczyłem te płyty - przyznaje ppłk rezerwy Adam Buszko, ongiś oficer Głównego Zarządu Politycznego WP, a dziś sekretarz Caritas Ordynariatu Polowego WP. - Nie damy się już tak wykorzystać.<br>Wojskową Caritas powołał bp. gen. Leszek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego