Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Anna Glibowska, psycholog w polskiej bazie Camp Babilon w Iraku. Potwierdzają to żony żołnierzy, z którymi rozmawialiśmy.
Śmierć majora Hieronima Kupczyka, dwa zamachy na polski patrol na drodze z Bagdadu w których rannych zostało czterech żołnierzy, Karbala zamieniona przez terrorystów w prawdziwe piekło. Sytuacja w polskiej strefie, uznawanej wcześniej za bezpieczną, zupełnie się zmieniła. Nic dziwnego, że do psycholog kpt. Anny Glibowskiej ze swoimi problemami zgłasza się coraz więcej żołnierzy. - Nie ma co ukrywać. Żołnierze najzwyczajniej w świecie się boją - mówi pani psycholog.
W dodatku baza huczy ostatnio od plotek, że za głowę każdego z polskich żołnierzy wyznaczono nagrodę - 5 tys
Anna Glibowska, psycholog w polskiej bazie Camp Babilon w Iraku. Potwierdzają to żony żołnierzy, z którymi rozmawialiśmy.<br>Śmierć majora Hieronima Kupczyka, dwa zamachy na polski patrol na drodze z Bagdadu w których rannych zostało czterech żołnierzy, Karbala zamieniona przez terrorystów w prawdziwe piekło. Sytuacja w polskiej strefie, uznawanej wcześniej za bezpieczną, zupełnie się zmieniła. Nic dziwnego, że do psycholog kpt. Anny Glibowskiej ze swoimi problemami zgłasza się coraz więcej żołnierzy. &lt;q&gt;- Nie ma co ukrywać. Żołnierze najzwyczajniej w świecie się boją&lt;/&gt; - mówi pani psycholog. <br>W dodatku baza huczy ostatnio od plotek, że za głowę każdego z polskich żołnierzy wyznaczono nagrodę - 5 tys
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego