Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
o swoim alkoholizmie, co o kobietach, a Racewicz nazywano "łamaczką męskich serc".
PP

Byle nie upaść
Jak chodzić po śliskich drogach, by się nie przewrócić
Jaki patent jest najlepszy, aby nie upaść na oblodzonym chodniku? Okazuje się, że wystarczy odpowiednio chodzić. Zobaczcie sami.
Ruszyliśmy w miasto w poszukiwaniu pomysłów na bezpieczne, choć trochę szalone chodzenie. Większość ludzi przyznała, że jak nie czują dobrze gruntu pod nogami, to po prostu się ślizgają jak na łyżwach. Niektórzy radzili, żeby chodzić bardzo drobnymi kroczkami, wtedy nie stracimy równowagi. No, to teraz oblodzone chodniki nie są nam straszne!
MG

Tego pogrzebu mogło nie być!
Ujawniamy
o swoim alkoholizmie, co o kobietach, a Racewicz nazywano "łamaczką męskich serc". <br>&lt;au&gt;PP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Byle nie upaść&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Jak chodzić po śliskich drogach, by się nie przewrócić&lt;/&gt;<br>Jaki patent jest najlepszy, aby nie upaść na oblodzonym chodniku? Okazuje się, że wystarczy odpowiednio chodzić. Zobaczcie sami.<br>Ruszyliśmy w miasto w poszukiwaniu pomysłów na bezpieczne, choć trochę szalone chodzenie. Większość ludzi przyznała, że jak nie czują dobrze gruntu pod nogami, to po prostu się ślizgają jak na łyżwach. Niektórzy radzili, żeby chodzić bardzo drobnymi kroczkami, wtedy nie stracimy równowagi. No, to teraz oblodzone chodniki nie są nam straszne!<br>&lt;au&gt;MG&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Tego pogrzebu mogło nie być!&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Ujawniamy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego