Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 12.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
okazji przypomnieć.

Nie wisi nad Polską energetyczne niebezpieczeństwo. Robienie wokół tego wielkiego larum ma mało wspólnego z rzeczywistością, jest mieszanką gorączki, ignorancji i co najgorsze politycznego wyrachowania, które prowadzi do mieszania ludziom w głowach, wywoływania niepokoju opinii publicznej i budzenia nacjonalistycznych emocji. Może ono tylko utrudnić Polsce osiągnięcie dobrej i bezpiecznej pozycji w Unii Europejskiej i w regionie.

Waldemar Kuczyński - ekonomista i publicysta, absolwent Wydziału Ekonomii Politycznej UW. Od 1978 r. w Towarzystwie Kursów Naukowych, członek komisji ekspertów międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Gdańsku (1980 r.), zastępca redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność" (1981-82).

W rządzie T. Mazowieckiego był m.in. ministrem przekształceń
okazji przypomnieć.<br><br>Nie wisi nad Polską energetyczne niebezpieczeństwo. Robienie wokół tego wielkiego larum ma mało wspólnego z rzeczywistością, jest mieszanką gorączki, ignorancji i co najgorsze politycznego wyrachowania, które prowadzi do mieszania ludziom w głowach, wywoływania niepokoju opinii publicznej i budzenia nacjonalistycznych emocji. Może ono tylko utrudnić Polsce osiągnięcie dobrej i bezpiecznej pozycji w Unii Europejskiej i w regionie.<br><br>Waldemar Kuczyński - ekonomista i publicysta, absolwent Wydziału Ekonomii Politycznej UW. Od 1978 r. w Towarzystwie Kursów Naukowych, członek komisji ekspertów międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Gdańsku (1980 r.), zastępca redaktora naczelnego "Tygodnika Solidarność" (1981-82). <br><br>W rządzie T. Mazowieckiego był m.in. ministrem przekształceń
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego