Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i kiedy dojdziemy do poziomu europejskiego, wtedy będziemy mieli w naszym kraju warunki europejskie. To dla nas jest integracja". Z Unią wystarczą dwu-, trzyletnie umowy o współpracy - i ich realizacja.
Debata przebiegła inaczej, niż ją zaplanowano. Praktycznie każdy blok tematyczny wypełniły wystąpienia obu kandydatów - nie zadawali sobie oni pytań.
Wczorajsze bezprecedensowe przedsięwzięcie odbywało się przy ogromnym zainteresowaniu społeczeństwa - i przy narastających zarzutach opozycji, twierdzącej, że władze chcą zmanipulować dyskusję.

Przed niedzielną turą wyborów na Ukrainie pracownicy służb miejskich czyszczą plakaty kandydatów z obraźliwych napisów

(c) AFP / SERGEI SUPINSKY

Przed rozpoczęciem debaty trwała walka o to, jak będzie ona prowadzona. Przedstawiciel Wiktora
i kiedy dojdziemy do poziomu europejskiego, wtedy będziemy mieli w naszym kraju warunki europejskie. To dla nas jest integracja"&lt;/&gt;. Z &lt;name type="org"&gt;Unią&lt;/&gt; wystarczą dwu-, trzyletnie umowy o współpracy - i ich realizacja.<br>Debata przebiegła inaczej, niż ją zaplanowano. Praktycznie każdy blok tematyczny wypełniły wystąpienia obu kandydatów - nie zadawali sobie oni pytań.<br>Wczorajsze bezprecedensowe przedsięwzięcie odbywało się przy ogromnym zainteresowaniu społeczeństwa - i przy narastających zarzutach opozycji, twierdzącej, że władze chcą zmanipulować dyskusję.<br><br>&lt;tit&gt;Przed niedzielną turą wyborów na &lt;name type="place"&gt;Ukrainie&lt;/&gt; pracownicy służb miejskich czyszczą plakaty kandydatów z obraźliwych napisów&lt;/&gt;<br><br>(c) AFP / SERGEI SUPINSKY<br><br>Przed rozpoczęciem debaty trwała walka o to, jak będzie ona prowadzona. Przedstawiciel &lt;name type="person"&gt;Wiktora
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego