Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 44
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
do powoływania się na to, że pełnią swe funkcje z ramienia wciąż najsilniejszego na Podhalu ugrupowania politycznego? Burmistrza i prawie cały Zarząd Miasta? Przewodniczącego Rady Miasta też? Wierzyć się nie chce - przecież coś takiego nie zdarzyło się jeszcze nigdzie w Polsce!
Konsternacja zapanowała w mediach. Jak się ustosunkować do takiej bezprecedensowej sytuacji? Tygodnik "Nasz Strony" skomentował wydarzenie rysunkiem na pół pierwszej strony, na którym w tle widać kogoś w królewskich szatach, a dwóch halabardników dzieli się trwożliwą uwagą: "Nie wiem o co chodzi, ale kazał wykończyć wszystkich monarchistów..."
Nikt nie przedstawił argumentów, które kwestionowałyby prawdziwość zarzutu, że radni wyalienowali się z
do powoływania się na to, że pełnią swe funkcje z ramienia wciąż najsilniejszego na Podhalu ugrupowania politycznego? Burmistrza i prawie cały Zarząd Miasta? Przewodniczącego Rady Miasta też? Wierzyć się nie chce - przecież coś takiego nie zdarzyło się jeszcze nigdzie w Polsce!<br>Konsternacja zapanowała w mediach. Jak się ustosunkować do takiej bezprecedensowej sytuacji? Tygodnik "Nasz Strony" skomentował wydarzenie rysunkiem na pół pierwszej strony, na którym w tle widać kogoś w królewskich szatach, a dwóch halabardników dzieli się trwożliwą uwagą: "Nie wiem o co chodzi, ale kazał wykończyć wszystkich monarchistów..."<br>Nikt nie przedstawił argumentów, które kwestionowałyby prawdziwość zarzutu, że radni wyalienowali się z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego