Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.08
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
z ustaleń rządu, zostały sporządzone w resorcie ochrony zdrowia - mówi. - Trzymamy się ich ściśle, mamy wyznaczone widełki, w których możemy się poruszać. Z kolei firmy ubezpieczeniowe mają swoje własne taryfikatory. Stąd rozbieżności.
B. Jakubski przyznaje, że nie wygląda to poważnie i mówi o planach stworzenia niezależnej firmy orzeczników, która byłaby bezstronna i niezależna od ZUS-u czy firm ubezpieczeniowych.
- To skandal, orzecznicy bronią interesu ZUS-u, a nie naszego - denerwuje się K. Chinalski. - A kto stanie po stronie szarego człowieka?
DARIUSZ CHAJEWSKI

Lepiej omiń korki

Wyścig kolarski Bałtyk - Karkonosze Tour może sprawić, że kierowcy będą mieli kłopoty. Najgorzej będzie jutro po
z ustaleń rządu, zostały sporządzone w resorcie ochrony zdrowia - mówi. - Trzymamy się ich ściśle, mamy wyznaczone widełki, w których możemy się poruszać. Z kolei firmy ubezpieczeniowe mają swoje własne taryfikatory. Stąd rozbieżności. <br>B. Jakubski przyznaje, że nie wygląda to poważnie i mówi o planach stworzenia niezależnej firmy orzeczników, która byłaby bezstronna i niezależna od ZUS-u czy firm ubezpieczeniowych. <br>- To skandal, orzecznicy bronią interesu ZUS-u, a nie naszego - denerwuje się K. Chinalski. - A kto stanie po stronie szarego człowieka?<br>&lt;au&gt;DARIUSZ CHAJEWSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Lepiej omiń korki&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Wyścig kolarski Bałtyk - Karkonosze Tour może sprawić, że kierowcy będą mieli kłopoty. Najgorzej będzie jutro po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego