Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
która akurat przechodziła ulicą. Interweniującą kobietę prokurator ugryzł w palec. Groził jeszcze policjantom, wezwanym na miejsce zdarzenia i wyzywał ich używając wulgarnych słów.
Jacka K. broni dwóch adwokatów. Jeden z nich stara się wykazać, że mężczyzna nie ugryzł kobiety świadomie, lecz jego szczęka zacisnęła się na palcu Aliny S. "przypadkowo, bezwiednie i w niekontrolowany sposób". Drugi obrońca próbuje wykazać, że obelżywe i wulgarne słowa, których używał Jacek K. wobec policjantów, nie były skierowane do nich lecz "w powietrze".
(PAP)Wyspiarze nie mogą zwiedzać ZOO

pryszczyca Amsterdamskie Artis ZOO wezwało w piątek turystów z Wielkiej Brytanii, aby nie odwiedzali ogrodu, gdyż mogą
która akurat przechodziła ulicą. Interweniującą kobietę prokurator ugryzł w palec. Groził jeszcze policjantom, wezwanym na miejsce zdarzenia i wyzywał ich używając wulgarnych słów.<br>Jacka K. broni dwóch adwokatów. Jeden z nich stara się wykazać, że mężczyzna nie ugryzł kobiety świadomie, lecz jego szczęka zacisnęła się na palcu Aliny S. "przypadkowo, bezwiednie i w niekontrolowany sposób". Drugi obrońca próbuje wykazać, że obelżywe i wulgarne słowa, których używał Jacek K. wobec policjantów, nie były skierowane do nich lecz "w powietrze".<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wyspiarze nie mogą zwiedzać ZOO&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;pryszczyca&lt;/&gt; Amsterdamskie Artis ZOO wezwało w piątek turystów z Wielkiej Brytanii, aby nie odwiedzali ogrodu, gdyż mogą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego