Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Rok: 2001
min z podania Marka Koźmińskiego swoją 7 bramkę w 8 meczu w kadrze zdobył strzałem głową Emmanuel Olisadebe.
Polacy zagrali w składzie: Jerzy Dudek - Tomasz Kłos, Jacek Zieliński
min z podania Marka Koźmińskiego swoją 7 bramkę w 8 meczu w kadrze zdobył strzałem głową Emmanuel Olisadebe.<br>Po przerwie nastąpiła chwila dekoncentracji Polaków. Ich "uśpienie" wykorzystali Ormianie, którzy zaczęli groźnie atakować. Dzięki pewnym interwencjom Dudka i łutowi szczęścia (jeden ze strzałów trafił w 76. min w zewnętrzną stronę słupka) biało-czerwoni zachowali czyste konto, a w ostatnich minutach znów przejęli inicjatywę. W 81. min świeżo wprowadzony na boisko Marcin Żewłakow po dośrodkowaniu Koźmińskiego strzelił trzecią bramkę, a w 89 min Bartosz Karwan ustalił po akcji Olisadebe wynik spotkania na 4:0.<br>Polacy zagrali w składzie: Jerzy Dudek - Tomasz Kłos, Jacek Zieliński