Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.06 (31)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dzieci. Ofiarami gwałtów był siedmioletni dziś chłopiec oraz dwie dziewczynki (8 i 13 lat). To ohydne kupczenie dziećmi trwało kilkanaście miesięcy! Na szczęście maluchy zostały odebrane matce w 2002 roku. Do sądu rodzinnego dotarły wreszcie wiadomości o nieustannych libacjach. Dwójka z nich trafiła do rodziny zastępczej, jedno dziecko wróciło do biologicznego ojca, z którym Anna P. rozstała się kilka lat wcześniej.
Dzieci długo kryły tajemnicę. Dopiero niedawno zaczęły opowiadać swoim zastępczym rodzicomo horrorze, który przeżywały przez matkę. Ci nie czekali, natychmiast złożyli doniesienie na policję. Maluchy zostały przesłuchane w obecności psychologa. Ten zaś potwierdził, że opowieści dzieci są bardzo wiarygodne.
- Trzydzieści lat
dzieci. Ofiarami gwałtów był siedmioletni dziś chłopiec oraz dwie dziewczynki (8 i 13 lat). To ohydne kupczenie dziećmi trwało kilkanaście miesięcy! Na szczęście maluchy zostały odebrane matce w 2002 roku. Do sądu rodzinnego dotarły wreszcie wiadomości o nieustannych libacjach. Dwójka z nich trafiła do rodziny zastępczej, jedno dziecko wróciło do biologicznego ojca, z którym Anna P. rozstała się kilka lat wcześniej.<br>Dzieci długo kryły tajemnicę. Dopiero niedawno zaczęły opowiadać swoim zastępczym rodzicomo horrorze, który przeżywały przez matkę. Ci nie czekali, natychmiast złożyli doniesienie na policję. Maluchy zostały przesłuchane w obecności psychologa. Ten zaś potwierdził, że opowieści dzieci są bardzo wiarygodne.<br>&lt;q&gt;- Trzydzieści lat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!