Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
rzuca mu ciężkie kłody pod nogi. Chce odebrać gwiazdorowi ich wspólne dzieci: 5-letnią Paris i 7-letniego Prince'a (Księcia) Michaela. Dzienniki "The Sun" i " News of the World" donoszą, że za 2 tygodnie złoży w tej sprawie wniosek do sądu.
Rowe po raz pierwszy ujawniła, że Jackson nie jest biologicznym ojcem Paris i Prince'a! W 1996 r. zawarła z nim umowę: urodzi mu dzieci za 6 milionów funtów i zrzeknie się praw rodzicielskich do nich. Sztucznego zapłodnienia spermą z banku dawców dokonał dr Hal C. Danzer z Beverly Hills. Debbie Rowe była pielęgniarką, a w latach 1996-1999 żoną Michaela.
Teraz
rzuca mu ciężkie kłody pod nogi. Chce odebrać gwiazdorowi ich wspólne dzieci: 5-letnią Paris i 7-letniego Prince'a (Księcia) Michaela. Dzienniki "The Sun" i " News of the World" donoszą, że za 2 tygodnie złoży w tej sprawie wniosek do sądu.<br>Rowe po raz pierwszy ujawniła, że Jackson nie jest biologicznym ojcem Paris i Prince'a! W 1996 r. zawarła z nim umowę: urodzi mu dzieci za 6 milionów funtów i zrzeknie się praw rodzicielskich do nich. Sztucznego zapłodnienia spermą z banku dawców dokonał dr Hal C. Danzer z Beverly Hills. Debbie Rowe była pielęgniarką, a w latach 1996-1999 żoną Michaela.<br>Teraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego