Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2918
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
jest głową państwa i jej wizytówką.
*
HUMOR ZESZYTÓW pochodzi z kolekcji: R. Woj z Krakowa, J. Kaptura z Tomaszowa Lubelskiego, E. Soboń-Kidawy z Będzina i J. Gełdon z Olsztyna. Dziękujemy.


SUKCES RZĄDU BUZKA
Wiadomość z nru 18. "Teletygodnia" dotyczy Madonny i licytacji w Nowym Jorku.
...gdzie licytowano czarny skórzany biustonosz i takież figi piosenkarki z początków lat 90. Bielizna osiągnęła cenę 10-krotnie wyższą od wyjściowej i została sprzedana za prawie 50 tysięcy zł.
Polska jest szczęśliwa, że w majtkach Madonny i to w Nowym Jorku tak pięknie stoi złoty.
(Nadesłał: J. Świdziński)Z cyklu: "Imiona nadwiślańskie"
Ludwik Jerzy Kern
jest głową państwa i jej wizytówką.<br>*<br>HUMOR ZESZYTÓW pochodzi z kolekcji: R. Woj z Krakowa, J. Kaptura z Tomaszowa Lubelskiego, E. Soboń-Kidawy z Będzina i J. Gełdon z Olsztyna. Dziękujemy.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;SUKCES RZĄDU BUZKA&lt;/&gt;<br>Wiadomość z nru 18. &lt;name type="tit"&gt;"Teletygodnia"&lt;/&gt; dotyczy Madonny i licytacji w Nowym Jorku.<br>...gdzie licytowano czarny skórzany biustonosz i takież figi piosenkarki z początków lat 90. Bielizna osiągnęła cenę 10-krotnie wyższą od wyjściowej i została sprzedana za prawie 50 tysięcy zł.<br>Polska jest szczęśliwa, że w majtkach Madonny i to w Nowym Jorku tak pięknie stoi złoty.<br>(Nadesłał: J. Świdziński)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="poem"&gt;Z cyklu: "Imiona nadwiślańskie"<br>&lt;au&gt;Ludwik Jerzy Kern
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego