Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Jest wszystko i tanio, ale nigdy nie wiesz, czy nie oferują ci auta kradzionego, albo po "dzwonie", wyprostowanego na ramie u pana Kazia. Niby z zewnątrz wszystko OK, ale czy i jak będzie "to to" jeździć? Bez przejażdżki z doświadczonym kierowcą, albo lepiej mechanikiem - odradzam!

Sztuka gorseciarstwa

Samochód jest jak biustonosz: Należy dobrać go do sylwetki. Ma być wygodny, funkcjonalny, musi pasować do potrzeb, stylu życia, temperamentu. Ma dobrze leżeć i uwypuklać to, co trzeba. Odważna, młoda, dynamiczna? Dla niej idealne będzie auto "z biglem", koniecznie bogato wyposażone, z bajerami, takie, za którym będą się oglądać na ulicy.
Jeździ mało i
Jest wszystko i tanio, ale nigdy nie wiesz, czy nie oferują ci auta kradzionego, albo po "dzwonie", wyprostowanego na ramie u pana Kazia. Niby z zewnątrz wszystko OK, ale czy i jak będzie "to to" jeździć? Bez przejażdżki z doświadczonym kierowcą, albo lepiej mechanikiem - odradzam!<br><br>&lt;tit&gt;Sztuka gorseciarstwa&lt;/&gt;<br><br>Samochód jest jak biustonosz: Należy dobrać go do sylwetki. Ma być wygodny, funkcjonalny, musi pasować do potrzeb, stylu życia, temperamentu. Ma dobrze leżeć i uwypuklać to, co trzeba. Odważna, młoda, dynamiczna? Dla niej idealne będzie auto "z biglem", koniecznie bogato wyposażone, z bajerami, takie, za którym będą się oglądać na ulicy.<br>Jeździ mało i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego