Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
stawie kolanowym pod kątem prostym.
Podnoś nogę w górę, aż udo znajdzie się na poziomie bioder. Napnij mięśnie pośladków, potem opuść nogę. Nie kołysz biodrami, nie zaokrąglaj pleców. Powtórz 20 razy.

Twój kosmetyk: Yves Saint Laurent, Haute Tenue - intensywnie ujędrniający, wygładzający i nawilżający Spray do skóry biustu. Działa jak niewidoczny biustonosz, który nadaje piersiom ładny kształt.

Biust
Stan delikatnej skóry biustu i dekoltu zależy nie tylko od uwarunkowań genetycznych, ale także od prawidłowej postawy i właściwej pielęgnacji.
W salonie: Sculptural - zabieg ujędrniający i podtrzymujący naturalną elastyczność skóry w salonie Hembra wykonywany jest produktami Decleor.
Działa tonizująco, wygładza skórę.
Najpierw należy wykonać
stawie kolanowym pod kątem prostym. <br>Podnoś nogę w górę, aż udo znajdzie się na poziomie bioder. Napnij mięśnie pośladków, potem opuść nogę. Nie kołysz biodrami, nie zaokrąglaj pleców. Powtórz 20 razy.<br><br>Twój kosmetyk: Yves Saint Laurent, Haute Tenue - intensywnie ujędrniający, wygładzający i nawilżający Spray do skóry biustu. Działa jak niewidoczny biustonosz, który nadaje piersiom ładny kształt. <br><br>Biust <br>Stan delikatnej skóry biustu i dekoltu zależy nie tylko od uwarunkowań genetycznych, ale także od prawidłowej postawy i właściwej pielęgnacji. <br>W salonie: Sculptural - zabieg ujędrniający i podtrzymujący naturalną elastyczność skóry w salonie Hembra wykonywany jest produktami Decleor. <br>Działa tonizująco, wygładza skórę. <br>Najpierw należy wykonać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!