Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
pielęgnacji.
W salonie: Sculptural - zabieg ujędrniający i podtrzymujący naturalną elastyczność skóry w salonie Hembra wykonywany jest produktami Decleor.
Działa tonizująco, wygładza skórę.
Najpierw należy wykonać kolistymi ruchami peeling na skórze piersi i dekoltu, z ominięciem brodawek.
Po spłukaniu nakłada się silnie ujędrniającą piankę Perfect Buste, która nawilża i wzmacnia "naturalny biustonosz". By wzmocnić jej działanie, na skórę nakłada się maseczkę Sculptural (na bazie brązowych alg), która wzmacnia włókna kolagenowe i działa modelująco. Nakładając ją, kosmetyczka nadaje kształt piersiom i podnosi ich kontury, dopóki maseczka nie stężeje. Zabieg kończy się masażem.
Cena - 120 zł. Zaleca się 5 zabiegów. Sculptural stosuje się też
pielęgnacji. <br>W salonie: Sculptural - zabieg ujędrniający i podtrzymujący naturalną elastyczność skóry w salonie Hembra wykonywany jest produktami Decleor. <br>Działa tonizująco, wygładza skórę. <br>Najpierw należy wykonać kolistymi ruchami peeling na skórze piersi i dekoltu, z ominięciem brodawek. <br>Po spłukaniu nakłada się silnie ujędrniającą piankę Perfect Buste, która nawilża i wzmacnia "naturalny biustonosz". By wzmocnić jej działanie, na skórę nakłada się maseczkę Sculptural (na bazie brązowych alg), która wzmacnia włókna kolagenowe i działa modelująco. Nakładając ją, kosmetyczka nadaje kształt piersiom i podnosi ich kontury, dopóki maseczka nie stężeje. Zabieg kończy się masażem. <br>Cena - 120 zł. Zaleca się 5 zabiegów. Sculptural stosuje się też
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego