Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy i szkole
Rok powstania: 2001
Rok temu, jak było miss mokrego podkoszulka, wygrała taka dziewczyna z Kielc, wygrała wycieczkę, nie wiem gdzie tą wycieczkę, telewizor kolorowy i coś tam jeszcze. Ale wiesz jak wiesz jak się robi miss mokrego podkoszulka?
Nie.
Na plaży jest taki basen, wchodzi pięć dziewczyn do tego basenu w koszulkach, bez biustonosza.
Yhy.
Wszystkie się zanurzają w wodzie,/ wyskakują.
Yhy.
I która ma największy biust , to ta zostaje miss mokrego podkoszulka. A coś ci powiem. A ta jedna wiesz co zrobiła? Ta z Kielc?
Aha?
Zanurzyła się pod wodą, zdjęła bluzkę i bez bluzki. I została miss mokrego podkoszulka, bo w ogóle
Rok temu, jak było miss mokrego podkoszulka, wygrała taka dziewczyna z Kielc, wygrała wycieczkę, nie wiem gdzie &lt;orig reg="tę"&gt;tą&lt;/&gt; wycieczkę, telewizor kolorowy i coś tam jeszcze. Ale wiesz jak wiesz jak się robi miss mokrego podkoszulka?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;vocal desc ="yyy"&gt; Na plaży jest taki basen, wchodzi pięć dziewczyn do tego basenu w koszulkach, bez biustonosza.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Wszystkie się zanurzają w wodzie,/ wyskakują.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;I która ma największy biust &lt;vocal desc ="laugh"&gt;, to ta zostaje miss mokrego podkoszulka. A coś ci powiem. A ta jedna wiesz co zrobiła? Ta z &lt;name type ="place"&gt;Kielc&lt;/&gt;?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Aha?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Zanurzyła się pod wodą, zdjęła bluzkę i bez bluzki. I została miss mokrego podkoszulka, bo w ogóle
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego