Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1996
i uelastycznia ją. Preparat ten, zawiera cenny olejek żożoby, avocado oraz bisabolol. Dzięki nim unikniesz powstawania rozstępów. Olejek przeciw rozstępom polecany jest także do pielęgnacji skóry kobiet odchudzających się.

WKŁADKI DO BIUSTONOSZY DLA MATEK KARMIĄCYCH
W okresie karmienia, często wypływa z piersi trochę pokarmu, Wsiąka on w specjalne wkładki do biustonoszy "Penciten Stilleinlagen", które są przyjemne w noszeniu i nie odznaczają się.
Wszystkie kosmetyki. "Penaten" są klinicznie przebadane i zatwierdzone przez
Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Matki i Dziecka.
PENATHEN
Johnson and Johnson Poland

AJAX
Nowość
Czystość pachnąca eukaliptusem

Wiosenne porządki z Ajaxem!
Teraz Ajax uniwersalny płyn do czyszczenia ma nowy
i uelastycznia ją. Preparat ten, zawiera cenny olejek żożoby, avocado oraz bisabolol. Dzięki nim unikniesz powstawania rozstępów. Olejek przeciw rozstępom polecany jest także do pielęgnacji skóry kobiet odchudzających się. &lt;page nr=19&gt;<br><br>WKŁADKI DO BIUSTONOSZY DLA MATEK KARMIĄCYCH<br>W okresie karmienia, często wypływa z piersi trochę pokarmu, Wsiąka on w specjalne wkładki do biustonoszy "Penciten Stilleinlagen", które są przyjemne w noszeniu i nie odznaczają się. <br>Wszystkie kosmetyki. "Penaten" są klinicznie przebadane i zatwierdzone przez <br>Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Matki i Dziecka.<br>&lt;au&gt;PENATHEN<br>Johnson and Johnson Poland&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="cleaning"&gt;&lt;tit&gt;AJAX<br>Nowość <br>Czystość pachnąca eukaliptusem&lt;/&gt;<br><br>Wiosenne porządki z Ajaxem!<br>Teraz Ajax uniwersalny płyn do czyszczenia ma nowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego