Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Właśnie ty możesz ją przeżyć, wystarczy, że wymyślisz hasło związane z bielizną firmy Key i prześlesz je do redakcji Cosmopolitan. Główną nagrodą w konkursie jest 2-osobowa wycieczka na Kretę w pierwszym tygodniu października. Dla kolejnych 20 osób firma Key ufundowała dodatkowe nagrody:
- 10 zestawów koszulek z figami;
- 5 kompletów biustonoszy z figami;
- 5 kostiumów kąpielowych.
Na wasze propozycje czekamy do 30 lipca pod adresem redakcji, z dopiskiem "Konkurs Key". Wyniki konkursu opublikujemy w październikowym numerze Cosmopolitan.
Sponsorem nagród jest firma Key, producent markowej bielizny tylko dla "młodych duchem".
W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Herst-Marquard Publishing Sp. z
Właśnie ty możesz ją przeżyć, wystarczy, że wymyślisz hasło związane z bielizną firmy Key i prześlesz je do redakcji Cosmopolitan. Główną nagrodą w konkursie jest 2-osobowa wycieczka na Kretę w pierwszym tygodniu października. Dla kolejnych 20 osób firma Key ufundowała dodatkowe nagrody:<br>- 10 zestawów koszulek z figami;<br>- 5 kompletów biustonoszy z figami;<br>- 5 kostiumów kąpielowych.<br>Na wasze propozycje czekamy do 30 lipca pod adresem redakcji, z dopiskiem "Konkurs Key". Wyniki konkursu opublikujemy w październikowym numerze Cosmopolitan.<br>Sponsorem nagród jest firma Key, producent markowej bielizny tylko dla "młodych duchem".<br>W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Herst-Marquard Publishing Sp. z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego