Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 2
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
może ktoś zetknął się z moją siostrą w tych ośrodkach opiekuńczych. Mam na myśli wychowawców czy też byłe koleżanki, bo istnieje i taka możliwość.

A oto dane zaginionej

Weronika Komar, córka Michała i Stanisławy z domu Marfianna. Urodzona około roku 1939-1940. W Tarnopolu - Zagrobela ul. Kącik 2.
Znaki szczególne: blondynka o niebieskich oczach, ucięty koniec prawego ucha (przez odłamek w czasie bombardowania).
Józef Komar z Zakopanego



"Szkloki" Agnieszki

W Lublinie trwa właśnie wystawa młodej bukowiańskiej artystki - Agnieszki Górkiewicz. To już czternasta wystawa dziewiętnastoletniej malarki, druga - indywidualna.
w Krajowym Domu Twórczości Ludowej. Do Lublina pojechały 64 obrazki jej autorstwa. Choć malarstwem
może ktoś zetknął się z moją siostrą w tych ośrodkach opiekuńczych. Mam na myśli wychowawców czy też byłe koleżanki, bo istnieje i taka możliwość.<br><br>&lt;tit&gt;A oto dane zaginionej&lt;/&gt;<br><br>Weronika Komar, córka Michała i Stanisławy z domu Marfianna. Urodzona około roku 1939-1940. W Tarnopolu - Zagrobela ul. Kącik 2.<br>Znaki szczególne: blondynka o niebieskich oczach, ucięty koniec prawego ucha (przez odłamek w czasie bombardowania).<br>&lt;au&gt;Józef Komar z Zakopanego&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;dialect&gt;"Szkloki"&lt;/&gt; Agnieszki &lt;/tit&gt;<br><br>W Lublinie trwa właśnie wystawa młodej bukowiańskiej artystki - Agnieszki Górkiewicz. To już czternasta wystawa dziewiętnastoletniej malarki, druga - indywidualna.<br>&lt;gap&gt;w Krajowym Domu Twórczości Ludowej. Do Lublina pojechały 64 obrazki jej autorstwa. Choć malarstwem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego