Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
tysiącami faktur z prawie 100 oddziałów. Dbają o płynność finansową całej firmy. Lecz zanim im na to pozwolono, musieli udowodnić, że znają się na swojej robocie.
Szefów europejskich oddziałów mocno zaniepokoiło to, że ich finansami zajmą się Polacy, w dodatku bardzo młodzi. - Ocenili mnie po wyglądzie - śmieje się Monika Niewinowska, blondynka o wyglądzie licealistki. Miała 25 lat, a odpowiadała za przeniesienie księgowości francuskiego Philipsa do Łodzi. Tamtejszy prezes, wyraźnie przestraszony, poprosił ją o rozmowę w cztery oczy. Przez dwie godziny musiała rozwiewać jego obawy o to, że sobie nie poradzi.

Dziś jej nazwisko zna niemal każdy kasjer, księgowy i prezes europejskich
tysiącami faktur z prawie 100 oddziałów. Dbają o płynność finansową całej firmy. Lecz zanim im na to pozwolono, musieli udowodnić, że znają się na swojej robocie.<br>Szefów europejskich oddziałów mocno zaniepokoiło to, że ich finansami zajmą się Polacy, w dodatku bardzo młodzi. - Ocenili mnie po wyglądzie - śmieje się Monika Niewinowska, blondynka o wyglądzie licealistki. Miała 25 lat, a odpowiadała za przeniesienie księgowości francuskiego Philipsa do Łodzi. Tamtejszy prezes, wyraźnie przestraszony, poprosił ją o rozmowę w cztery oczy. Przez dwie godziny musiała rozwiewać jego obawy o to, że sobie nie poradzi. <br><br>Dziś jej nazwisko zna niemal każdy kasjer, księgowy i prezes europejskich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego