Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o szkole,o uczelni, o egzaminach
Rok: 1999
mi... taka brunetka?
- No.
- Tak.
- Nie. Agnieszka .
- No może.
- Taka grubsza trochę. O, żeniliśmy ją z Piotrkiem na, tam, na wycieczce nad morze. Jak ona go gniotła na tym tyle. Piotrek był cały poobijany.
- No. Ale ludzie to się zmieniają. Jak zobaczyłam w kościele, w tym tygodniu, taką Kasię, taka blondynka z kręconymi włosami. Znaczy ona teraz jest już duża.
- Skończył się grill?
- Która Kasia?
- Słucham?
- Skończył się grill? A są kiełbaski?
- Nie wiem jak ona się nazywa. Taka Kaśka. Nie wiem, czy ty ją znasz. Takie blond włosy ma kręcone. To jest jej charakterystyczna cecha.
- Ale z którego roku?
- Ale
mi... taka brunetka?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;- No. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;- Tak. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- Nie. Agnieszka &lt;gap reason="privacy"&gt;.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO3&gt;- No może. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;- Taka grubsza trochę. O, żeniliśmy ją z Piotrkiem na, tam, na wycieczce nad morze. Jak ona go gniotła na tym tyle. Piotrek był cały poobijany.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO3&gt;- No. Ale ludzie to się zmieniają. Jak zobaczyłam w kościele, w tym tygodniu, taką Kasię, taka blondynka z kręconymi włosami. Znaczy ona teraz jest już duża. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- Skończył się grill?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;- Która Kasia?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt; - Słucham?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- Skończył się grill? A są kiełbaski?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;- Nie wiem jak ona się nazywa. Taka Kaśka. Nie wiem, czy ty ją znasz. Takie blond włosy ma kręcone. To jest jej charakterystyczna cecha.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO1&gt;- Ale z którego roku?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;- Ale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego