Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
to już większego znaczenia. Według Maurice'a Bettite'a, dyrektora kreatywnego Euro RSCG na Francję, blondynka jest dużym atutem w kampaniach reklamowych, szczególnie Diora czy Louis Vuittona. Znacznie podnosi walory reklamowanego produktu, dodaje mu elegancji, smaku i klasy.
- We Francji blond włosy wzbudzają respekt. Dzieci z bogatych dzielnic Paryża mają włosy blond, blondynka wydaje się bardziej czysta od brunetki. Z kolei w krajach, gdzie dominuje ciemny kolor włosów, blondynki i blondyni są przedmiotem pożądania na zasadzie przyciągania się przeciwieństw - mówi Bettite.
Maurice Bettite do jednej z reklamówek Louis Vuittona wybrał angielską modelkę Kylie Bix, uroczą brunetkę, którą w przerwie między castingiem a sesją
to już większego znaczenia. Według Maurice'a Bettite'a, dyrektora kreatywnego Euro RSCG na Francję, blondynka jest dużym atutem w kampaniach reklamowych, szczególnie Diora czy Louis Vuittona. Znacznie podnosi walory reklamowanego produktu, dodaje mu elegancji, smaku i klasy. <br>- We Francji blond włosy wzbudzają respekt. Dzieci z bogatych dzielnic Paryża mają włosy blond, blondynka wydaje się bardziej czysta od brunetki. Z kolei w krajach, gdzie dominuje ciemny kolor włosów, blondynki i blondyni są przedmiotem pożądania na zasadzie przyciągania się przeciwieństw - mówi Bettite.<br>Maurice Bettite do jednej z reklamówek Louis Vuittona wybrał angielską modelkę Kylie Bix, uroczą brunetkę, którą w przerwie między &lt;orig&gt;castingiem&lt;/&gt; a sesją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!