Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
i zamaskowania siwizny.
Powodem może być także chęć zdecydowanie radykalnej zmiany wyglądu i charakteru.
Większość mężczyzn sądzi, że włosy blond stawiają kobietę na uprzywilejowanej pozycji. Blondynki łączą w sobie bowiem niewinność, dziewiczość, kobiecość i nostalgię za dzieciństwem.

Dlaczego mężczyźni wolą blondynki?

Krzysztof, 30 lat: Kiedy na ulicy idzie przede mną blondynka, mam ochotę zobaczyć jej twarz. A brunetki nie. No, chyba, że ma wyjątkową figurę. Wiem, że to niesprawiedliwe, ale tak już jest.
Andrzej, 45 lat: Jayne Mansfield, Marilyn Monroe, Anita Ekberg, Kim Novak, Lana Turner, Sharon Stone, Kim Basinger, wystarczy?
Tomasz, 23 lata: To przez moją matkę. Jest brunetką.
Patryk
i zamaskowania siwizny. <br>Powodem może być także chęć zdecydowanie radykalnej zmiany wyglądu i charakteru. <br>Większość mężczyzn sądzi, że włosy blond stawiają kobietę na uprzywilejowanej pozycji. Blondynki łączą w sobie bowiem niewinność, dziewiczość, kobiecość i nostalgię za dzieciństwem.<br><br>&lt;tit&gt;Dlaczego mężczyźni wolą blondynki?&lt;/&gt;<br><br>Krzysztof, 30 lat: Kiedy na ulicy idzie przede mną blondynka, mam ochotę zobaczyć jej twarz. A brunetki nie. No, chyba, że ma wyjątkową figurę. Wiem, że to niesprawiedliwe, ale tak już jest.<br>Andrzej, 45 lat: Jayne Mansfield, Marilyn Monroe, Anita Ekberg, Kim Novak, Lana Turner, Sharon Stone, Kim Basinger, wystarczy?<br>Tomasz, 23 lata: To przez moją matkę. Jest brunetką.<br>Patryk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego