Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3 (33) marzec
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
To męska rzecz trafiać za pierwszym razem. Nie potrafisz? Nauczy cię tego Andrzej Kijowski, trener Renaty Mauer, kobiety, która nie zwykła marnować amunicji.
1. Najpierw wyczuj swoje ciało. Zorientuj się, gdzie leży jego punkt ciężkości. Weź głęboki oddech, odpręż się i zrelaksuj. Zapomnij o tym, że jeszcze godzinę temu piękna blondynka zaparkowała swojego malucha w bagażniku twojego nowiutkiego audi.
2. Teraz proste ćwiczenie. Chwyć w dłoń jakiś lekki przedmiot i wyciągnij rękę do przodu. Przyjmij pozycję strzelecką i wytrwaj w niej przez chwilę. Po co? Żebyś przekonał się, jaki jest twój tremor mięśniowy. Jest to naukowy termin, pod którym fachowcy rozumieją
To męska rzecz trafiać za pierwszym razem. Nie potrafisz? Nauczy cię tego Andrzej Kijowski, trener Renaty Mauer, kobiety, która nie zwykła marnować amunicji.<br>1. Najpierw wyczuj swoje ciało. Zorientuj się, gdzie leży jego punkt ciężkości. Weź głęboki oddech, odpręż się i zrelaksuj. Zapomnij o tym, że jeszcze godzinę temu piękna blondynka zaparkowała swojego malucha w bagażniku twojego nowiutkiego audi.<br>2. Teraz proste ćwiczenie. Chwyć w dłoń jakiś lekki przedmiot i wyciągnij rękę do przodu. Przyjmij pozycję strzelecką i wytrwaj w niej przez chwilę. Po co? Żebyś przekonał się, jaki jest twój tremor mięśniowy. Jest to naukowy termin, pod którym fachowcy rozumieją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!