Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jest naga, seksowna i dużo bardziej niż Zuzia z "Lokatorów" niegrzeczna. W lutowym numerze "Playboya" (w piątek 30 stycznia w kioskach) Olga odkryje jeszcze więcej tajemnic swojego... charakteru.

Playboy: Jesteś choć trochę podobna do Zuzi, której rolę grasz w "Lokatorach"?
Olga Borys: - Zuzia to żywa i wesoła, choć niezbyt rozgarnięta blondynka. Olga Borys jest poważniejsza, ale nie brak jej poczucia humoru, temperamentu i odrobiny szaleństwa. Przez widzów jestem utożsamiana z rolą Zuzi, to naturalne, ale w rzeczywistości nie mam z nią aż tak wiele wspólnego, jak by się tego spodziewali.
Postanowiłaś więc walczyć z tym wizerunkiem?
- Nie. Granie Zuzi w "Lokatorach
Jest naga, seksowna i dużo bardziej niż Zuzia z "Lokatorów" niegrzeczna. W lutowym numerze "Playboya" (w piątek 30 stycznia w kioskach) Olga odkryje jeszcze więcej tajemnic swojego... charakteru.<br><br>&lt;who5&gt;Playboy: Jesteś choć trochę podobna do Zuzi, której rolę grasz w "Lokatorach"?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;Olga Borys: - Zuzia to żywa i wesoła, choć niezbyt rozgarnięta blondynka. Olga Borys jest poważniejsza, ale nie brak jej poczucia humoru, temperamentu i odrobiny szaleństwa. Przez widzów jestem utożsamiana z rolą Zuzi, to naturalne, ale w rzeczywistości nie mam z nią aż tak wiele wspólnego, jak by się tego spodziewali.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Postanowiłaś więc walczyć z tym wizerunkiem?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;- Nie. Granie Zuzi w "Lokatorach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego