Typ tekstu: Blog
Tytuł: zupa-jabłkowa
Rok: 2003
świadkach, że na żywo jest duuuuużo inny nish na gg, taki normalny:), nawet fajniejszy bo na gg się mizia za bardzo...irytujące to:). M. Odkrył nową terapię. Powiedział, że od dzisiaj nie łapie dołów i se powtarza: "nie będę się dołował". Ja tak łaziłam i powtarzałam, że jestem idiotką (A. blondynka powiedziała, że jak tak mówię to jestem urocza :P lizuska), utwierdziłam się w przekonaniu, że nią jestem. Tak więc od dzisiaj powtarzajmy sobie :"Od dzisiaj się nie dołuje...ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!" (pewnie nie pomoże, ale w cuda zawsze można wierzyć).


"Chromosomowa wycieczka":))

Kilka dni temu stwierdziłam razem z moją ulubioną
świadkach, że na żywo jest duuuuużo inny &lt;orig&gt;nish&lt;/&gt; na gg, taki normalny&lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;, nawet fajniejszy bo na gg się &lt;orig&gt;mizia&lt;/&gt; za bardzo...irytujące to&lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;. M. Odkrył nową terapię. Powiedział, że od dzisiaj nie łapie dołów i se powtarza: "nie będę się dołował". Ja tak łaziłam i powtarzałam, że jestem idiotką (A. blondynka powiedziała, że jak tak mówię to jestem urocza &lt;emot&gt;:P&lt;/&gt; lizuska), utwierdziłam się w przekonaniu, że nią jestem. Tak więc od dzisiaj powtarzajmy sobie :"Od dzisiaj się nie dołuje...ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!!" (pewnie nie pomoże, ale w cuda zawsze można wierzyć). &lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;"Chromosomowa wycieczka"&lt;emot&gt;:))&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Kilka dni temu stwierdziłam razem z moją ulubioną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!