Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
plaże i głośne dyskoteki.
Elementy obowiązkowe: Odpowiednie wymiary, długie nogi, duże niebieskie oczy.
Czego/kogo unikać: Blondynki jak ognia powinny unikać rozmów o polityce, prezydencie, wydarzeniach z pierwszych stron gazet i innych, tym podobnych, zupełnie nieprzydatnych latem sprawach.
Skala rażenia: 100%.
Typy porażone: Wszyscy faceci bez wyjątku.
Uwaga:
Mimo że blondynka najczęściej zostaje dziewczyną ratownika, bycie nią to naprawdę ciężka praca. Pamiętaj także, że musisz liczyć się z brakiem sympatii, a nawet wrogością ze strony innych kobiet (nieblondynek).

Strategia nr 2: Sport to zdrowie.

Nieodłączne atrybuty: Opalenizna, strój tenisowy, markowe buty, sportowa sylwetka.
Cecha charakterystyczna:
Apetyt na wszystkie rodzaje sportu.
Sposób
plaże i głośne dyskoteki.<br>Elementy obowiązkowe: Odpowiednie wymiary, długie nogi, duże niebieskie oczy.<br>Czego/kogo unikać: Blondynki jak ognia powinny unikać rozmów o polityce, prezydencie, wydarzeniach z pierwszych stron gazet i innych, tym podobnych, zupełnie nieprzydatnych latem sprawach.<br>Skala rażenia: 100%.<br>Typy porażone: Wszyscy faceci bez wyjątku.<br>Uwaga: <br>Mimo że blondynka najczęściej zostaje dziewczyną ratownika, bycie nią to naprawdę ciężka praca. Pamiętaj także, że musisz liczyć się z brakiem sympatii, a nawet wrogością ze strony innych kobiet (&lt;orig&gt;nieblondynek&lt;/&gt;).<br><br>&lt;tit&gt;Strategia nr 2: Sport to zdrowie.&lt;/&gt;<br><br>Nieodłączne atrybuty: Opalenizna, strój tenisowy, markowe buty, sportowa sylwetka.<br>Cecha charakterystyczna:<br>Apetyt na wszystkie rodzaje sportu.<br>Sposób
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego