Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
rozwiesić, żeby czasem komuś elektrowóz na głowę nie spadł...!

Może to w tym momencie nie ma znaczenia, ale dyrektor oczywiście wywodzi się z "S". O tym, co robił wcześniej (zanim został dyrektorem) rozwaga i "pobożność" nakazują mi nie napisać. :-)))

Podczas wizyty w domu znajomego kolejarza:

Żona mojego kolegi (de facto blondynka) analizuje program telewizyjny, my rozmawiamy oczywiście na tematy kolejowe i nagle ona oznajmia nam pełna entuzjazmu:
- a wiecie, że dziś jest film o kolejach !!!!!!!!!
Więc my pytamy zaciekawieni - jaki i o której godzinie???
- "Koleje wojny"
(angielski serial wojenny - TVP2 - 22.02.2001 r. godz. 1:35)

Opowiedziane przez znajomego kolejarza
rozwiesić, żeby czasem komuś elektrowóz na głowę nie spadł...!<br><br>Może to w tym momencie nie ma znaczenia, ale dyrektor oczywiście wywodzi się z "S". O tym, co robił wcześniej (zanim został dyrektorem) rozwaga i "pobożność" nakazują mi nie napisać. :-)))<br><br>Podczas wizyty w domu znajomego kolejarza:<br><br>Żona mojego kolegi (de facto blondynka) analizuje program telewizyjny, my rozmawiamy oczywiście na tematy kolejowe i nagle ona oznajmia nam pełna entuzjazmu:<br>- a wiecie, że dziś jest film o kolejach !!!!!!!!!<br>Więc my pytamy zaciekawieni - jaki i o której godzinie???<br>- "Koleje wojny" <br>(angielski serial wojenny - TVP2 - 22.02.2001 r. godz. 1:35)<br><br>Opowiedziane przez znajomego kolejarza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego