Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
który nie radzi sobie z rzeczywistością stanu wojennego i dręczącymi go kolegami. Wpatruje się w plakaty z Bruce'em Lee, bo sam chciałby pokazać światu, co potrafi. W końcu odkrywa w sobie talent, którym może zaimponować innym. Przypowieść byłaby jednak znacznie ciekawsza, gdyby reżyser uniknął w niej niby-bajkowego banału: słodkiej blondynki, puszczania mydlanych baniek, baletu cieni na dachu. Ta bajka zrealizowała się przecież w rzeczywistości.

Krystyna LubelskaLISTYZwalczamy patologie

Po uważnej lekturze artykułu Jagienki Wilczak ["Wizy za dewizy", POLITYKA 25] chciałbym podziękować za podjęcie tematu tak ważnego dla służby konsularnej i jej dobrego imienia.


Od samego początku wprowadzenia na Ukrainie
który nie radzi sobie z rzeczywistością stanu wojennego i dręczącymi go kolegami. Wpatruje się w plakaty z Bruce'em Lee, bo sam chciałby pokazać światu, co potrafi. W końcu odkrywa w sobie talent, którym może zaimponować innym. Przypowieść byłaby jednak znacznie ciekawsza, gdyby reżyser uniknął w niej niby-bajkowego banału: słodkiej blondynki, puszczania mydlanych baniek, baletu cieni na dachu. Ta bajka zrealizowała się przecież w rzeczywistości. <br><br>&lt;au&gt;Krystyna Lubelska&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;LISTY&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zwalczamy patologie&lt;/&gt;<br><br>Po uważnej lekturze artykułu Jagienki Wilczak ["Wizy za dewizy", POLITYKA 25] chciałbym podziękować za podjęcie tematu tak ważnego dla służby konsularnej i jej dobrego imienia.<br><br><br>Od samego początku wprowadzenia na Ukrainie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego