Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Bogdan Toczyłowski (55 l.), prawdziwy bociani ekspert. I tłumaczy, że Bartek nie musi być samotny. Są szanse, że na wiosnę wśród młodych samic znajdzie nową panią.
Przywiązanie Bartka do wybranki jest rzadko spotykane wśród bocianów. Bociany są jak ludzie. Wciąż szukają miłości. A już w marcu na łąkę przylecą długonogie blondynki w czerwonych rajstopach. Może wtedy Bartek znajdzie nową partnerkę.
JN

Komornik zawitał do kościoła
Komornik z Łasku dostał zadanie: oszacować majątek parafii w Dalikowie (woj. łódzkie), który może pójść pod młotek. Wczoraj zapukał do drzwi plebani, ale... nikt mu nie otworzył. Przyjechał tu jak najbardziej służbowo.
Na przyznane przez sąd
Bogdan Toczyłowski (55 l.), prawdziwy bociani ekspert. I tłumaczy, że Bartek nie musi być samotny. Są szanse, że na wiosnę wśród młodych samic znajdzie nową panią.<br>Przywiązanie Bartka do wybranki jest rzadko spotykane wśród bocianów. Bociany są jak ludzie. Wciąż szukają miłości. A już w marcu na łąkę przylecą długonogie blondynki w czerwonych rajstopach. Może wtedy Bartek znajdzie nową partnerkę.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JN&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Komornik zawitał do kościoła&lt;/&gt;<br>Komornik z Łasku dostał zadanie: oszacować majątek parafii w Dalikowie (woj. łódzkie), który może pójść pod młotek. Wczoraj zapukał do drzwi plebani, ale... nikt mu nie otworzył. Przyjechał tu jak najbardziej służbowo.<br>Na przyznane przez sąd
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego