Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulturalne
Rok: 1997
BIG STAR


NOC CZESKIEGO FORMANA
Czarny Piotruś (Cerny Petr) 1964 r.
Komedia obyczajowa. Praca ucznia w sklepie samoobsługowym nie jest tym, co 16 - letniego Piotra interesuje najbardziej. Ale decyzja ojca jest nieodwołalna: najwyższy czas, aby chłopak zaczął choć częściowo zarabiać na swoje utrzymanie i żeby poznał, czym jest praca.

Miłość blondynki (Lasky jedne plavovlasky) 1965 r.
Komediodramat. Dwa tysiące dziewcząt żyje w domach i hotelach robotniczych maleńkiej osady fabrycznej przy kombinacie obuwniczym w środkowych Czechach. Smutek i monotonię codzienną pogłębia kompletny niemal brak mężczyzn w osiedlu. Toteż wiadomość o zakwaterowaniu w okolic jednostki wojskowej przyjmują mieszkanki Zrucy ze zrozumiałym zainteresowaniem.

Pali
BIG STAR&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="film"&gt;<br>&lt;tit&gt;NOC CZESKIEGO FORMANA&lt;/&gt;<br>Czarny Piotruś (Cerny Petr) 1964 r.<br>Komedia obyczajowa. Praca ucznia w sklepie samoobsługowym nie jest tym, co 16 - letniego Piotra interesuje najbardziej. Ale decyzja ojca jest nieodwołalna: najwyższy czas, aby chłopak zaczął choć częściowo zarabiać na swoje utrzymanie i żeby poznał, czym jest praca.<br><br>Miłość blondynki (Lasky jedne plavovlasky) 1965 r.<br>Komediodramat. Dwa tysiące dziewcząt żyje w domach i hotelach robotniczych maleńkiej osady fabrycznej przy kombinacie obuwniczym w środkowych Czechach. Smutek i monotonię codzienną pogłębia kompletny niemal brak mężczyzn w osiedlu. Toteż wiadomość o zakwaterowaniu w okolic jednostki wojskowej przyjmują mieszkanki Zrucy ze zrozumiałym zainteresowaniem.<br><br>Pali
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego