Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
gdy będzie prosił "mów do mnie jeszcze" czy raczej: "mów o mnie jeszcze".

Aby uzyskać lepszy efekt, strategie można dowolnie zestawiać, miksować i ulepszać. Rano obudzić się jako wysportowana, wieczorem zostać niegrzeczną dziewczynką. Połowę urlopu sprawdzać, jak działa urok romantyczki, by w dwa tygodnie później zostać dziewczyną ratownika, wykorzystując atuty blondynki.
A kiedy znudzi wam się ta cała zabawa w przebieranki, bądźcie po prostu sobą. Bo - jak mówią kobiety oblegane przez najlepszych facetów - pokochaj siebie, a nie będziesz się mogła opędzić od tych, których tą miłością zarazisz.

Słodki smak sukcesu

Jej film "In Paradise" stał się wydarzeniem na festiwalu w Sundance
gdy będzie prosił "mów do mnie jeszcze" czy raczej: "mów o mnie jeszcze".<br><br>Aby uzyskać lepszy efekt, strategie można dowolnie zestawiać, miksować i ulepszać. Rano obudzić się jako wysportowana, wieczorem zostać niegrzeczną dziewczynką. Połowę urlopu sprawdzać, jak działa urok romantyczki, by w dwa tygodnie później zostać dziewczyną ratownika, wykorzystując atuty blondynki.<br>A kiedy znudzi wam się ta cała zabawa w przebieranki, bądźcie po prostu sobą. Bo - jak mówią kobiety oblegane przez najlepszych facetów - pokochaj siebie, a nie będziesz się mogła opędzić od tych, których tą miłością zarazisz.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=86-87&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Słodki smak sukcesu&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Jej film "In Paradise" stał się wydarzeniem na festiwalu w Sundance
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego