Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
litra i mocy 170 KM. Wysoki maksymalny moment obrotowy (230 Nm przy 4500 obr/min) pozwala IV bieg wrzucać już przy 40 km/h! Do setki ważące prawie 1800 kg auto przyspiesza w 9 sekund, a jego maksymalna prędkość dochodzi do 220 km/h.


Jak głaskać bobra

W Polsce najwięcej bobrów żyje na północnym wschodzie kraju. Znawcy przedmiotu twierdzą jednak, że jeśli dobrze poszukać, to bobra znajdzie się wszędzie. Gdy go zauważysz - pogłaszcz koniecznie. Z pewnością to polubi!
1. Aby bóbr dał się pogłaskać, musi ci zaufać. W przeciwnym wypadku zdenerwuje się, zaatakuje cię i odgryzie palec (medycyna zna takie, wydawałoby
litra i mocy 170 KM. Wysoki maksymalny moment obrotowy (230 Nm przy 4500 obr/min) pozwala IV bieg wrzucać już przy 40 km/h! Do setki ważące prawie 1800 kg auto przyspiesza w 9 sekund, a jego maksymalna prędkość dochodzi do 220 km/h.&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;page nr=100&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Jak głaskać bobra&lt;/&gt;<br><br>W Polsce najwięcej bobrów żyje na północnym wschodzie kraju. Znawcy przedmiotu twierdzą jednak, że jeśli dobrze poszukać, to bobra znajdzie się wszędzie. Gdy go zauważysz - pogłaszcz koniecznie. Z pewnością to polubi!<br>1. Aby bóbr dał się pogłaskać, musi ci zaufać. W przeciwnym wypadku zdenerwuje się, zaatakuje cię i odgryzie palec (medycyna zna takie, wydawałoby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!