Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 06.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z innymi podmiotami na rynku przewozów i stawać do przetargów. - Chciałbym, abyśmy w przyszłości zostali przekształceni w samodzielny podmiot gospodarczy - mówi Podsiadły. - Nowa struktura już nam to umożliwia.

Tomasz Kunert
Na tropie bobra

Prawdopodobnie nad Świder przywędrował z Kampinosu lub Wilgi. Wiadomo, że wędruje w dół rzeki. Niewykluczone, że inne bobry są już w Warszawie. Zgryzy można znaleźć na wysokości Miedzeszyna, Anina, Siekierek.
Ścieżka prowadzi przez sosnowy las. Po prawej stronie ciągnie się wąski, obrośnięty krzakami i pochylonymi leszczynami jar. Na dole płynie mały strumyk.

Piach ze złota

W pewnym momencie jar całkowicie się zmienia. Po obu stronach wyrastają masywne piaszczyste
z innymi podmiotami na rynku przewozów i stawać do przetargów. - Chciałbym, abyśmy w przyszłości zostali przekształceni w samodzielny podmiot gospodarczy - mówi Podsiadły. - Nowa struktura już nam to umożliwia.<br><br>&lt;au&gt;Tomasz Kunert&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Na tropie bobra&lt;/&gt;<br><br>Prawdopodobnie nad Świder przywędrował z Kampinosu lub Wilgi. Wiadomo, że wędruje w dół rzeki. Niewykluczone, że inne bobry są już w Warszawie. Zgryzy można znaleźć na wysokości Miedzeszyna, Anina, Siekierek.<br>Ścieżka prowadzi przez sosnowy las. Po prawej stronie ciągnie się wąski, obrośnięty krzakami i pochylonymi leszczynami jar. Na dole płynie mały strumyk.<br><br>Piach ze złota<br><br>W pewnym momencie jar całkowicie się zmienia. Po obu stronach wyrastają masywne piaszczyste
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego