Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2922
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Można powiedzieć, że TVN też ma programy informacyjne np. "Fakty", więc dlaczego "Wiadomości" są misyjne, a "Fakty" nie?
Obawiam się, że nie wszyscy podzielają ten pana optymizm.
To nie jest optymizm, to realizm. Główne wydanie "Wiadomości" ma znacznie bogatszą i bardziej profesjonalną informację niż "Fakty". Narzeka się nawet, że zbyt bogatą.
A co z oglądalnością?
Prawie każdy nasz program informacyjny gromadzi więcej widzów niż "Fakty" i podobne programy w innych stacjach komercyjnych.
To dlaczego próbujecie kopiować styl "Faktów", pokazując często informacje drugorzędne, zaściankowe, których miejsce jest w programach lokalnych?
TVP i "Wiadomości" ewoluują, ale nie chcę powiedzieć, że idziemy w stronę
Można powiedzieć, że TVN też ma programy informacyjne np. &lt;name type="tit"&gt;"Fakty"&lt;/&gt;, więc dlaczego &lt;name type="tit"&gt;"Wiadomości"&lt;/&gt; są misyjne, a &lt;name type="tit"&gt;"Fakty"&lt;/&gt; nie? &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Obawiam się, że nie wszyscy podzielają ten pana optymizm. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To nie jest optymizm, to realizm. Główne wydanie &lt;name type="tit"&gt;"Wiadomości"&lt;/&gt; ma znacznie bogatszą i bardziej profesjonalną informację niż &lt;name type="tit"&gt;"Fakty"&lt;/&gt;. Narzeka się nawet, że zbyt bogatą. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;A co z oglądalnością?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Prawie każdy nasz program informacyjny gromadzi więcej widzów niż &lt;name type="tit"&gt;"Fakty"&lt;/&gt; i podobne programy w innych stacjach komercyjnych.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;To dlaczego próbujecie kopiować styl &lt;name type="tit"&gt;"Faktów"&lt;/&gt;, pokazując często informacje drugorzędne, zaściankowe, których miejsce jest w programach lokalnych?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;TVP i &lt;name type="tit"&gt;"Wiadomości"&lt;/&gt; ewoluują, ale nie chcę powiedzieć, że idziemy w stronę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!