Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
to cię tylko zdekoncentruje i może sprawić, że niepotrzebnie zgubisz wątek. Najlepiej skup się na osobie, która jako ostatnia zabierała głos w dyskusji.

4. Ręce do góry
W trakcie rozmowy z szefem (podobnie jak w czasie dyskusji z policjantem), trzymaj dłonie tak, by były widoczne. Nie znaczy to, że szef boi się twojego ataku z biurowymi nożyczkami w dłoni; po prostu schowane za plecami dłonie mogą sugerować, że masz coś do ukrycia. Oczywiście trzymanie rąk na widoku nie oznacza, że masz nimi przesadnie gestykulować. Dostosuj oszczędne gesty do tego, co masz do powiedzenia.

5. Feng shui
Skorzystaj ze źródła mądrości Dalekiego Wschodu
to cię tylko zdekoncentruje i może sprawić, że niepotrzebnie zgubisz wątek. Najlepiej skup się na osobie, która jako ostatnia zabierała głos w dyskusji. <br><br>4. Ręce do góry<br>W trakcie rozmowy z szefem (podobnie jak w czasie dyskusji z policjantem), trzymaj dłonie tak, by były widoczne. Nie znaczy to, że szef boi się twojego ataku z biurowymi nożyczkami w dłoni; po prostu schowane za plecami dłonie mogą sugerować, że masz coś do ukrycia. Oczywiście trzymanie rąk na widoku nie oznacza, że masz nimi przesadnie gestykulować. Dostosuj oszczędne gesty do tego, co masz do powiedzenia.<br><br>5. Feng shui<br>Skorzystaj ze źródła mądrości Dalekiego Wschodu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego