Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
menedżer Małysza
- Moim zdaniem niezbędne są radykalne kroki. Adam nie ma dostatecznej siły. A przy jego stylu skakania, bez mocnego odbicia nie ma odległości.
ADB, STAŻ, Innsbruck

Nie będę mistrzem świata...
...bo w tym sezonie nie ma mistrzostw świata - mówi Faktowi Thomas Morgenstern (17 l.). Młody austriacki skoczek zdradza, że boi się pająków, lubi pizzę i ostrą muzykę.
Fakt: Spiker 52. Turnieju Czterech Skoczni zapowiada cię zawsze jako człowieka nieznającego strachu. Thomas Morgenstern nie boi się niczego?
Thomas Morgenstern: - Na skoczni nie, bo tu trzeba ciągle ryzykować. Podczas upadku w Kuusamo ogarnął mnie jednak taki strach, że zacząłem się modlić. Jeszcze
menedżer Małysza&lt;/&gt;<br>- Moim zdaniem niezbędne są radykalne kroki. Adam nie ma dostatecznej siły. A przy jego stylu skakania, bez mocnego odbicia nie ma odległości.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;ADB, STAŻ, Innsbruck&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Nie będę mistrzem świata...&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;&lt;transl&gt;...bo w tym sezonie nie ma mistrzostw świata&lt;/&gt;&lt;/&gt; - mówi Faktowi Thomas Morgenstern (17 l.). Młody austriacki skoczek zdradza, że boi się pająków, lubi pizzę i ostrą muzykę.<br>&lt;who7&gt;Fakt: &lt;transl&gt;Spiker 52. Turnieju Czterech Skoczni zapowiada cię zawsze jako człowieka nieznającego strachu. Thomas Morgenstern nie boi się niczego?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;Thomas Morgenstern: &lt;transl&gt;- Na skoczni nie, bo tu trzeba ciągle ryzykować. Podczas upadku w Kuusamo ogarnął mnie jednak taki strach, że zacząłem się modlić. Jeszcze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego