Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
dziewczynka z kucykami. Ukrywanie jej pod szminką i modnymi szmatkami działa, ale wypuść ją od czasu do czasu; twoja dziecinna strona jest taka rozczulająca. W okolicach dwudziestego siódmego zrób coś, czego nie robiłaś od lat, na przykład pohuśtaj się na huśtawce.
KARIERA: Twoje talenty dyplomatyczne są twoją najmocniejszą stroną. Nie bój się od czasu do czasu otwarcie zaprotestować, gdy twój szef jest nieprzyjemny albo współpracownik próbuje cię wykorzystać.
SEKS: Przystojniak dostarczony około dziewiątego nie jest dokładnie tym, czego szukasz, ale nie pozwól, by to popsuło ci przyjemność korzystania z jego atrybutów przez krótki czas. Na wszystko bowiem przyjdzie pora.

Czy jesteś prawdziwą
dziewczynka z kucykami. Ukrywanie jej pod szminką i modnymi szmatkami działa, ale wypuść ją od czasu do czasu; twoja dziecinna strona jest taka rozczulająca. W okolicach dwudziestego siódmego zrób coś, czego nie robiłaś od lat, na przykład pohuśtaj się na huśtawce.<br>KARIERA: Twoje talenty dyplomatyczne są twoją najmocniejszą stroną. Nie bój się od czasu do czasu otwarcie zaprotestować, gdy twój szef jest nieprzyjemny albo współpracownik próbuje cię wykorzystać. <br>SEKS: Przystojniak dostarczony około dziewiątego nie jest dokładnie tym, czego szukasz, ale nie pozwól, by to popsuło ci przyjemność korzystania z jego atrybutów przez krótki czas. Na wszystko bowiem przyjdzie pora.<br><br>Czy jesteś prawdziwą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego