Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2926
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
VIII 2001 r.

Główną nagrodę ufundowało Biuro Podróży Sigma Travel.
1. Bony wartościowe realizowane będą w siedzibie Sigmy Travel do końca września 2001 roku, na podstawie aktualnego katalogu i zgodnie z kwotą, na którą opiewają.
2. Laureaci nagród wybierają termin, miejsce wyjazdu oraz długość pobytu - w kwocie, na którą opiewa bon wycieczkowy. Istnieje także możliwość ewentualnej dopłaty do różnicy w przypadku wyjazdu droższego niż kwota, na którą opiewa bon wycieczkowy. Nie ma możliwości zwrotu lub wymiany bonu wartościowego na gotówkę. Jeżeli wartość wyjazdu i pobytu będzie niższa niż kwota, na którą opiewa bon wartościowy, różnica nie będzie wypłacana.
3. Bony wycieczkowe
VIII 2001 r.<br><br>Główną nagrodę ufundowało &lt;name type="org"&gt;Biuro Podróży Sigma Travel&lt;/&gt;.<br>1. Bony wartościowe realizowane będą w siedzibie &lt;name type="org"&gt;Sigmy Travel&lt;/&gt; do końca września 2001 roku, na podstawie aktualnego katalogu i zgodnie z kwotą, na którą opiewają.<br>2. Laureaci nagród wybierają termin, miejsce wyjazdu oraz długość pobytu - w kwocie, na którą opiewa bon wycieczkowy. Istnieje także możliwość ewentualnej dopłaty do różnicy w przypadku wyjazdu droższego niż kwota, na którą opiewa bon wycieczkowy. Nie ma możliwości zwrotu lub wymiany bonu wartościowego na gotówkę. Jeżeli wartość wyjazdu i pobytu będzie niższa niż kwota, na którą opiewa bon wartościowy, różnica nie będzie wypłacana. <br>3. Bony wycieczkowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego