Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
Bony te cieszyły się wielkim powodzeniem. Analizując uwagi posiadaczy bonów PROGRESJA udoskonalono je i zaproponowano bon, jeszcze bardziej wygodny w dysponowaniu oszczędnościami, PROGRESJA - BIS.
PROGRESJA - BIS to dwie progresje jednocześnie.
Zasada progresji oprocentowania polega na tym, że jest ono tym większe, im dłużej wkład oszczędnościowy jest w dyspozycji banku. Kupiony bon w każdej chwili można zamienić na gotówkę, a jego oprocentowanie nie ulega "karnemu" obniżeniu, jak przy likwidowanych wcześniej niż to przewiduje umowa, wkładach terminowych.
Drugi rodzaj progresji dotyczy kwoty wkładu, o wysokości której nabywca sam może zdecydować.
Wartość nominalną bonu PROGRESJA - BIS
500 zł można podwyższyć do 600,- 700,- 800
Bony te cieszyły się wielkim powodzeniem. Analizując uwagi posiadaczy bonów PROGRESJA udoskonalono je i zaproponowano bon, jeszcze bardziej wygodny w dysponowaniu oszczędnościami, PROGRESJA - BIS.<br>&lt;tit&gt;PROGRESJA - BIS to dwie progresje jednocześnie.&lt;/&gt;<br>Zasada progresji oprocentowania polega na tym, że jest ono tym większe, im dłużej wkład oszczędnościowy jest w dyspozycji banku. Kupiony bon w każdej chwili można zamienić na gotówkę, a jego oprocentowanie nie ulega "karnemu" obniżeniu, jak przy likwidowanych wcześniej niż to przewiduje umowa, wkładach terminowych.<br>Drugi rodzaj progresji dotyczy kwoty wkładu, o wysokości której nabywca sam może zdecydować.<br>Wartość nominalną bonu PROGRESJA - BIS<br>500 zł można podwyższyć do 600,- 700,- 800
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego