Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
idzie do kuchni po drinka albo do toalety na chwilę skupienia, to traci kilka minut meczu.

Konie górą

To nie jest biznes jakich wiele. Super Bowl to najlepiej sprzedająca się coroczna impreza sportowa na półkuli zachodniej. Starania o organizację meczu przypominają walkę o igrzyska olimpijskie. Skojarzenie jak najbardziej na miejscu, bowiem w tym roku St. Louis Rems i Tennessee Titans grali o Super Bowl w Atlancie. W ostatnim tygodniu stycznia ich kibice z Tennessee i Missouri zostawili w stolicy Georgii ponad 300 milionów dolarów. Trzeba przyznać braciom zza oceanu - być może nie mają królewskich manier, ale o trzosik zadbać potrafią.
Właściciele
idzie do kuchni po drinka albo do toalety na chwilę skupienia, to traci kilka minut meczu.<br><br>&lt;tit&gt;Konie górą&lt;/&gt;<br><br>To nie jest biznes jakich wiele. Super Bowl to najlepiej sprzedająca się coroczna impreza sportowa na półkuli zachodniej. Starania o organizację meczu przypominają walkę o igrzyska olimpijskie. Skojarzenie jak najbardziej na miejscu, bowiem w tym roku St. Louis Rems i Tennessee Titans grali o Super Bowl w Atlancie. W ostatnim tygodniu stycznia ich kibice z Tennessee i Missouri zostawili w stolicy Georgii ponad 300 milionów dolarów. Trzeba przyznać braciom zza oceanu - być może nie mają królewskich manier, ale o trzosik zadbać potrafią.<br>Właściciele
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!