Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
Super Star". Zauważył, że na ulicach było znacznie mniej samochodów niż podczas jego ostatniego pobytu, w tramwaju ludzie milczeli, a chodnikami przechodnie przemykali pod ścianami. Nigdzie nie było widać milicji.
Na Targowej przesiadł się w autobus 169 i dwa razy zapytawszy o to, kiedy ma wysiąść, znalazł się na cmentarzu bródnowskim. Kwiaciarnia była nieczynna, pod główną bramą na straganie kupił dwa znicze i wianek nieśmiertelników. Numer kwatery miał zapisany na kartce, więc porównał go z planem cmentarza i po chwili stał już przed grobem Marty.
Tyle lat... Zwykła, szara tablica z datami życia pochyliła się, płytę zarastały chwasty, pod nagrobkiem stały
Super Star". Zauważył, że na ulicach było znacznie mniej samochodów niż podczas jego ostatniego pobytu, w tramwaju ludzie milczeli, a chodnikami przechodnie przemykali pod ścianami. Nigdzie nie było widać milicji. <br>Na Targowej przesiadł się w autobus 169 i dwa razy zapytawszy o to, kiedy ma wysiąść, znalazł się na cmentarzu bródnowskim. Kwiaciarnia była nieczynna, pod główną bramą na straganie kupił dwa znicze i wianek nieśmiertelników. Numer kwatery miał zapisany na kartce, więc porównał go z planem cmentarza i po chwili stał już przed grobem Marty.<br>Tyle lat... Zwykła, szara tablica z datami życia pochyliła się, płytę zarastały chwasty, pod nagrobkiem stały
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego