Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Relaks i Kolekcjoner Polski
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1988
oryginalnych kolorowych zdjęć m.in. z ćwiczeń brygady w czerwcu 1943 roku. Wśród ilustracji, poza rzadkimi ujęciami walk pod Arnhem, wyróżnia się zdjęcie pocztu sztandarowego Samodzielnej Brygady Spadochronowej z jej trzema znacznie różniącymi się sztandarami.
Na 13 wydanych dotąd numerów "Military Ilustrated" (najlepszego chyba w wielkiej Brytanii pisma na temat broni i barwy) Krzysztof Barbarski aż w trzech zamieścił swoje świetne artykuły. Kilkadziesiąt stron dobrego, fachowego tekstu i wspaniałych zdjęć rzetelnie prezentujących nie znany często Anglikom wysiłek ich sojuszników, to na zamkniętym i bardzo selektywnym brytyjskim rynku rzecz rzadka i niełatwa. Chciałoby się rzec "good job"!
Godzi się jeszcze wspomnieć, że
oryginalnych kolorowych zdjęć m.in. z ćwiczeń brygady w czerwcu 1943 roku. Wśród ilustracji, poza rzadkimi ujęciami walk pod Arnhem, wyróżnia się zdjęcie pocztu sztandarowego Samodzielnej Brygady Spadochronowej z jej trzema znacznie różniącymi się sztandarami. <br>Na 13 wydanych dotąd numerów "&lt;name type="tit"&gt;Military Ilustrated&lt;/&gt;" (najlepszego chyba w wielkiej Brytanii pisma na temat broni i barwy) Krzysztof Barbarski aż w trzech zamieścił swoje świetne artykuły. Kilkadziesiąt stron dobrego, fachowego tekstu i wspaniałych zdjęć rzetelnie prezentujących nie znany często Anglikom wysiłek ich sojuszników, to na zamkniętym i bardzo selektywnym brytyjskim rynku rzecz rzadka i niełatwa. Chciałoby się rzec "&lt;foreign lang="eng"&gt;good job&lt;/&gt;"! <br>Godzi się jeszcze wspomnieć, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego