Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 8
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
4 lat zdołano już wydać z naszych kieszeni dalsze 2,5 miliona złotych. Chwała naszym parlamentarzystom, że w Sejmie zahamowali wydanie 1,3 miliona złotych z tegorocznego budżetu, co później Senat przeznaczył na remont niezmiernie potrzebnego TOPR-owi i nam, turystom, śmigłowca.
I tutaj na pociechę niech nam będzie, że brudne, nie uprane flagi promujące idee zimowej Olimpiady Zakopane 2006, zdobiące maszty przy ul. Kościuszki, znikły chyba ze wstydu i zapewne wraz z delegacją wyleciały za ocean z naszymi dutkami do prania.
Adam MachowskiZasada pomocniczości

Odpowiadając na nie podpisany list z dnia 25 stycznia br., nazwany "petycją", skierowany do Burmistrza
4 lat zdołano już wydać z naszych kieszeni dalsze 2,5 miliona złotych. Chwała naszym parlamentarzystom, że w Sejmie zahamowali wydanie 1,3 miliona złotych z tegorocznego budżetu, co później Senat przeznaczył na remont niezmiernie potrzebnego TOPR-owi i nam, turystom, śmigłowca.<br>I tutaj na pociechę niech nam będzie, że brudne, nie uprane flagi promujące idee zimowej Olimpiady Zakopane 2006, zdobiące maszty przy ul. Kościuszki, znikły chyba ze wstydu i zapewne wraz z delegacją wyleciały za ocean z naszymi dutkami do prania.<br>&lt;au&gt;Adam Machowski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zasada &lt;orig&gt;pomocniczości&lt;/&gt;&lt;/tit&gt;<br><br>Odpowiadając na nie podpisany list z dnia 25 stycznia br., nazwany "petycją", skierowany do Burmistrza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego