Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wymyśliła ponoć rewelacyjny, gwarantowany przez rząd kredyt dla każdej polskiej rodziny. Tylko że nową pożyczkę wzięło... 58 osób! Bo nikt nie potrafił przedrzeć się przez setki papierków, jakie trzeba było zgromadzić.
Najgorsza kolej na świecie
Pol ekspresowo pogłębił kryzys na kolei, nie podejmując żadnej sensownej reformy. W efekcie wożą nas brudne i zrujnowane pociągi, a kolejarze niemal co miesiąc grożą Polsce strajkiem.

Z Polem jak z żoną. Wypada mi o nim mówić tylko dobrze
Fakt: Panie marszałku - jest taki plan: pan do rządu, wicepremier Pol - na wicemarszałka Sejmu. Słyszał pan?
Tomasz Nałęcz: Słyszałem. Ale z Unią Pracy nikt na ten temat
wymyśliła ponoć rewelacyjny, gwarantowany przez rząd kredyt dla każdej polskiej rodziny. Tylko że nową pożyczkę wzięło... 58 osób! Bo nikt nie potrafił przedrzeć się przez setki papierków, jakie trzeba było zgromadzić.<br>&lt;tit1&gt;Najgorsza kolej na świecie&lt;/&gt;<br>Pol ekspresowo pogłębił kryzys na kolei, nie podejmując żadnej sensownej reformy. W efekcie wożą nas brudne i zrujnowane pociągi, a kolejarze niemal co miesiąc grożą Polsce strajkiem.<br>&lt;div1 type="convers"&gt;<br>&lt;tit1&gt;Z Polem jak z żoną. Wypada mi o nim mówić tylko dobrze&lt;/&gt;<br>Fakt: &lt;who1&gt;Panie marszałku - jest taki plan: pan do rządu, wicepremier Pol - na wicemarszałka Sejmu. Słyszał pan?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tomasz Nałęcz: Słyszałem. Ale z Unią Pracy nikt na ten temat
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego