Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
lipcowy numer CKM-u i rozłożyłem plakat, to po prostu oniemiałem. Osobie, która wpadła na pomysł, aby dołączyć pin-up girls powinniście zapłacić wysoką premię.
Piotrek z Legionowa
Od redakcji: Premii nie będzie. CKM tworzą przodownicy pracy, kapitalistyczni stachanowcy, których najbardziej cieszy uznanie ludu pracującego miast i wsi, a nie brudny pieniądz. Chcemy zachować zetempowski entuzjazm i czystość serc.


Oglądałem często na Eurosporcie transmisje z wyścigów CART, ale dopiero po przeczytaniu waszego tekstu zaczynam rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Dziękuję.
Waldek z Białegostoku
Od redakcji: Nam też się wydawało, że wszystko rozumiemy, dopóki nie zobaczyliśmy, jak jeden z kierowców
lipcowy numer CKM-u i rozłożyłem plakat, to po prostu oniemiałem. Osobie, która wpadła na pomysł, aby dołączyć pin-up girls powinniście zapłacić wysoką premię.<br>&lt;au&gt;Piotrek z Legionowa&lt;/au&gt;<br>Od redakcji: Premii nie będzie. CKM tworzą przodownicy pracy, kapitalistyczni stachanowcy, których najbardziej cieszy uznanie ludu pracującego miast i wsi, a nie brudny pieniądz. Chcemy zachować zetempowski entuzjazm i czystość serc.<br><br><br>Oglądałem często na Eurosporcie transmisje z wyścigów CART, ale dopiero po przeczytaniu waszego tekstu zaczynam rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Dziękuję. <br>&lt;au&gt;Waldek z Białegostoku&lt;/au&gt;<br>Od redakcji: Nam też się wydawało, że wszystko rozumiemy, dopóki nie zobaczyliśmy, jak jeden z kierowców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego