Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ochrony środowiska
Rok: 2004
Kontakt pod adresem
Inicjatywa Obywatelska
"Posprzątajmy Swój Dom na wejście do Unii Europejskiej" ma zmienić świadomość Polaków. Jej rozmach zaangażowane autorytety oraz działalność dydaktyczna mają wytworzyć modę na czystość, doprowadzić do sytuacji, w której usunięcie przysłowiowego papierka będzie należało do dobrego tonu. Nasz kraj jest często postrzegany przez cudzoziemców jako brudny i zaniedbany. Możemy to zmienić. To zależy od nas samych!
Atutem, a zarazem wielką szansą Inicjatywy jest współpraca szerokiego grona organizacji i instytucji: stowarzyszeń gmin, miast i powiatów, Ochotniczych Straży Pożarnych, Lasów Państwowych, GOPR, WOPR, TOPR, ZHP, Kola Gospodyń Wiejskich i Związek Rolników, Kółek i Organizacji rolniczych.
Inicjatywę poparło także
Kontakt pod adresem &lt;gap&gt;<br>Inicjatywa Obywatelska<br>"Posprzątajmy Swój Dom na wejście do Unii Europejskiej" ma zmienić świadomość Polaków. Jej rozmach zaangażowane autorytety oraz działalność dydaktyczna mają wytworzyć modę na czystość, doprowadzić do sytuacji, w której usunięcie przysłowiowego papierka będzie należało do dobrego tonu. Nasz kraj jest często postrzegany przez cudzoziemców jako brudny i zaniedbany. Możemy to zmienić. To zależy od nas samych!<br>Atutem, a zarazem wielką szansą Inicjatywy jest współpraca szerokiego grona organizacji i instytucji: stowarzyszeń gmin, miast i powiatów, Ochotniczych Straży Pożarnych, Lasów Państwowych, GOPR, WOPR, TOPR, ZHP, Kola Gospodyń Wiejskich i Związek Rolników, Kółek i Organizacji rolniczych.<br>Inicjatywę poparło także
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego