Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
skutecznie pozbyć się brudu i plam, usunąć szkodniki i przykry zapach z dywanów, posyp powierzchnię sodą oczyszczoną i odkurz. Aby wyczyścić piekarnik, przetrzyj go mokrą szmatką zanurzoną w wodzie z sodą, kiedy jest jeszcze ciepły.
Nie zapomnij o oknach.
Brudne okna mogą spowodować, że nawet czysty pokój może wyglądać jak brudny. Tak więc nie zapominaj o oknach - myj je regularnie. Używaj przeznaczonego do tego płynu w spray-u, lub wymieszaj kilka kropel octu z wodą i czyść szyby tym roztworem.
Pozbądź się tłuszczu.
Możesz pozbyć się tłustego osadu z naczyń dodając filiżankę octu do wody, w której myjesz naczynia. Twoje naczynia
skutecznie pozbyć się brudu i plam, usunąć szkodniki i przykry zapach z dywanów, posyp powierzchnię sodą oczyszczoną i odkurz. Aby wyczyścić piekarnik, przetrzyj go mokrą szmatką zanurzoną w wodzie z sodą, kiedy jest jeszcze ciepły.<br>Nie zapomnij o oknach.<br>Brudne okna mogą spowodować, że nawet czysty pokój może wyglądać jak brudny. Tak więc nie zapominaj o oknach - myj je regularnie. Używaj przeznaczonego do tego płynu w spray-u, lub wymieszaj kilka kropel octu z wodą i czyść szyby tym roztworem.<br>Pozbądź się tłuszczu.<br>Możesz pozbyć się tłustego osadu z naczyń dodając filiżankę octu do wody, w której myjesz naczynia. Twoje naczynia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!