Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 25/05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
potrzebne.

Mówi się, że dziecko "rewolucjonizuje" życie. Czy było tak również w Pani przypadku?

- I to jak. Po narodzinach wręcz urosły mi skrzydła. Dostałam wielkiego kopa dobrej energii. Wcześniej miałam wątpliwości, rozterki, rozczarowania. Potem byłam już pewna, że poradzę sobie z karierą. Nie mogło być inaczej, bo Karolina cały czas była blisko mnie. Zabierałam ją na koncerty. Wtedy osiągałam szczyty profesjonalizmu.

Czy popełniła Pani błędy wychowawcze, które należałoby naprawić?

- Pewnie tak. Ale staram się tego nie rozpamiętywać. Idę do przodu. Każdego dnia zabiegam o jak najlepszy kontakt z córką. A wychodzi mi to raz gorzej, raz lepiej. Czasem się potykam.

Jest Pani
potrzebne.<br><br>Mówi się, że dziecko "rewolucjonizuje" życie. Czy było tak również w Pani przypadku?<br><br> - I to jak. Po narodzinach wręcz urosły mi skrzydła. Dostałam wielkiego kopa dobrej energii. Wcześniej miałam wątpliwości, rozterki, rozczarowania. Potem byłam już pewna, że poradzę sobie z karierą. Nie mogło być inaczej, bo Karolina cały czas była blisko mnie. Zabierałam ją na koncerty. Wtedy osiągałam szczyty profesjonalizmu.<br><br> Czy popełniła Pani błędy wychowawcze, które należałoby naprawić?<br><br> - Pewnie tak. Ale staram się tego nie rozpamiętywać. Idę do przodu. Każdego dnia zabiegam o jak najlepszy kontakt z córką. A wychodzi mi to raz gorzej, raz lepiej. Czasem się potykam.<br><br> Jest Pani
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego