Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.14 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Jamie Pennant (21 l.)
Piłkarz Arsenalu Londyn, obecnie wypożyczony do Leeds United, stanie przed londyńskim sądem za jazdę po pijanemu. Policja zatrzymała młodego skrzydłowego, gdy jechał z dużą prędkością przez centrum Londynu.

CYTAT DNIA
Hanni, chcę być twoją teściową
Napis na transparencie pod skocznią w Willingen, dedykowany Svenowi Hannawaldowi

Obiecanki-cacanki, a w klubie komornik
Różnica między ukraińską a polską piłką ligową jest zasadnicza. Na Ukrainie prezesi klubów mają pieniądze, a nie tylko głośno o tym mówią - Jacek Kazimierski relacjonuje swoje pierwsze wrażenia z pobytu na "dzikiej" Ukrainie.
Trudno nie przyznać racji trenerowi. Do łódzkiego Widzewa dobrał się komornik. To dziwne
Jamie Pennant (21 l.)&lt;/&gt;<br>Piłkarz Arsenalu Londyn, obecnie wypożyczony do Leeds United, stanie przed londyńskim sądem za jazdę po pijanemu. Policja zatrzymała młodego skrzydłowego, gdy jechał z dużą prędkością przez centrum Londynu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CYTAT DNIA&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;Hanni, chcę być twoją teściową&lt;/&gt;<br>Napis na transparencie pod skocznią w Willingen, dedykowany Svenowi Hannawaldowi&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Obiecanki-cacanki, a w klubie komornik&lt;/&gt;<br>Różnica między ukraińską a polską piłką ligową jest zasadnicza. Na Ukrainie prezesi klubów mają pieniądze, a nie tylko głośno o tym mówią - Jacek Kazimierski relacjonuje swoje pierwsze wrażenia z pobytu na "dzikiej" Ukrainie.<br>Trudno nie przyznać racji trenerowi. Do łódzkiego Widzewa dobrał się komornik. To dziwne
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!